Bestuur

Voorzitter : Ria Punselie

Const. Huygenslaan 137
3351 XA Papendrecht
Telefoon :  078-6156442
Email       :  ria.punselie@upcmail.nl

 

Secretaris : Thea Verbeek
Beukmolen 82
3352 AD Papendrecht
Telefoon : 078-6159938
Email       : thea.verbeek@planet.nl

 

2e Secretaris : Corrie Hoogerland
Veerpromenade 86
3353 HG Papendrecht
Telefoon : 078-6155104
Email : m.hoogerland@upcmail.nl  (Lezingen)

 

Penningmeester : Alie Zegelaar
Merwehoofd 25
3351 NA Papendrecht
Telefoon : 078-6154554
Email : a.zegelaar@chello.nl (Ledenadministratie)

 

Algemeen Bestuurslid : Wil Sengers
Const.Huygensln. 367
3351 XB Papendrecht
Telefoon : 078-6156774 of 06-46784685
Email : t.sengers62@chello.nl (Excursies)

 

Bezorging Maandbericht : Mieke van Wensen
Jan v.Goyenstraat 44
3351 JN Papendrecht
Telefoon : 078-6154610
Email : miekevanwensen@gmail.com

 

Advertenties Maandbericht : Jacqueline van Ochten
Kokardebloem 49
3353 EX Papendrecht
Telefoon : 078-6158263
Email : j_van_ochten@hotmail.com

 

Contactpersoon Publiciteit : Mieke van de Griend
Watermolen 5
3352 TB Papendrecht
Telefoon : 078-6158292
Email : m.griebroo@live.nl (Redactie Maandbericht)